Na Si.mobil in Telekom Slovenije sem naslovila vprašanje Zakaj nismo invalidski upokojenci upravičeni do njihovih upokojenških paketov? Gre bolj za odnos oz customer service kot zato, da jih briga!
Si.mobil se je zelo potrudil in prijazno odpisal:
Svetujemo vam, da nas obvestite, kakšna količina klicev, SMS sporočil in prenosa podatkov bi vam odgovarjala, pa bomo poskušali najti optimalen paket, ki bi odgovarjal vašim potrebam. Obvestite nas tudi, ali bi želili opraviti vezavo s telefonskim aparat oziroma izkoristiti ugodnost bonusa.
Navedite tudi ali že uporabljate mobilno številko oziroma, če bi to številko želeli obdržati in jo prenesti k Simobilu.
Potrudili se bomo, da tudi za vašo uporabo in vaš žep najdemu ugodno rešitev.
Svetujemo vam, da nas obvestite, kakšna količina klicev, SMS sporočil in prenosa podatkov bi vam odgovarjala, pa bomo poskušali najti optimalen paket, ki bi odgovarjal vašim potrebam. Obvestite nas tudi, ali bi želili opraviti vezavo s telefonskim aparat oziroma izkoristiti ugodnost bonusa.
Navedite tudi ali že uporabljate mobilno številko oziroma, če bi to številko želeli obdržati in jo prenesti k Simobilu.
Potrudili se bomo, da tudi za vašo uporabo in vaš žep najdemu ugodno rešitev.
Želimo vam prijeten zaključek tedna,
Si.mobil
Naročniški sektor
Naročniški sektor
Mobitel pa je sam poslal generičen mejl naj si izvolim prebrat vse o njihovih paketih na spletni strani!
Tako lahko tisti, ki imajo zasigurane dohodke!
Konkurenca?
Kje?
Čebi obstajala konkurenca bi se drugače obnašali!
Konkurenca?
Kje?
Čebi obstajala konkurenca bi se drugače obnašali!